Zakupy ze stylistką – jak wyglądają?

Motto niejednej z nas brzmi: Moda jest dla nas, lecz nie my dla mody! I warto te słowa zapamiętać przy swoich zakupach. A zakupy ze stylistką wskażą Ci drogę jak być za pan brat z najnowszymi trendami.

Bo to w końcu ubiór powinien pasować do Twojego charakteru, zawodu, a także nastroju lub figury, a nie z kolei odwrotnie. W praktyce często spotyka się niesamowite metamorfozy kobiet, które to po niewielkim przewietrzeniu swojej szafy zaczynają nareszcie wierzyć w siebie oraz swoje możliwości. A trzeba przyznać, że dzieje się tak i to niezależnie od tego, czy taka kobieta posiada już np. własną firmę, czy pracuje w barze, lub może akurat znajduje się bez pracy lub na urlopie. Bo musisz pamiętać że ubiór to nasza moc. A możesz się przekonać o tym wielokrotnie podczas indywidualnych konsultacji, ale także szkoleń dla firm dotyczących dress codu, lub też warsztatów z obszaru stylizacji oraz wizerunku w czasie różnego typu akcji plenerowych. Bo to właśnie ubranie pokazuje nam jacy jesteśmy, dlatego dobrze jest się w nim dobrze czuć – a to już klucz do sukcesu. A zatem warto poszukiwać swojego wymarzonego stylu oraz bawić się modą. A zakupy ze stylistką uczą, jak robić to z głową.

Swoim klientkom stylistki oferują analizę kolorystyczną oraz analizę sylwetki. A zatem pomagają im odkryć ich mocne strony oraz dobierać kolory czy fasony, które to najbardziej podkreślają ich urodę. Z kolei przegląd szafy stanowi okazję, żeby lepiej poznać gust i styl klientek. Wówczas wspólnie wybierane są ubrania, które to jeszcze pasują do ich figury i tworzy się z nich bazę. Potem, podczas zakupów stylistka pomaga wybrać ubrania oraz dodatki, które to nie tylko będą pasować do nowego stylu, ale także staną się doskonałym uzupełnieniem wybranej już wcześniej bazy. Ponadto, klientki bardzo często otrzymują cenne wskazówki oraz porady, które będą mogły potem wykorzystać w przyszłości np. uzupełniając swoją garderobę. A zatem zanim otworzysz przed stylistką swoją szafę najpierw czas na miłą pogawędkę. A właśnie podczas takiej rozmowy dowie się ona jakie są Twoje główne potrzeby, a Ty natomiast pozyskasz niezbędne informacje na temat Twojej figury oraz typu kolorystycznego. A zatem zakupy ze stylistką i przegląd szafy jest niesamowitą okazją dla poznania siebie samej. A więc dowiesz się m.in. gdzie popełniasz błędy oraz co z kolei robisz dobrze przy wyborze ubrań, butów czy dodatków. A wówczas kiedy już pozbędziesz się wszystkiego, co już do Ciebie nie pasuje, to wtedy stworzysz nowe, ciekawe zestawy z pozostałych rzeczy. A zatem do dzieła! Ruszaj na udane zakupy!